כמה מילות הקדמה

אין ספק שכשאתם נגשים לרכישה של רכב יד שנייה, התהליך הזה מלווה בלא מעט חששות, בכול זאת מדובר על אחת ההחלטות הכי יקרות שיש במהלך החיים השוטפים שלכם. מדובר על החלטה שהמשמעות שלה, היא הוצאה של לפחות כמה עשרות אלפי שקלים אם לא יותר. לכן לפני שאתם עושים את זה כדאי מאוד שתחשבו לעומק על ההתנהלות שלכם. וכדי שיהיה לכם יותר קל הבאנו לפניכם כמה טיפים מאוד חשובים כאלו שיקלו עליכם מאוד את התהליך של רכישת רכב יד שנייה עם מינימום של כאבי לב.

הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות הוא לבחון רכישה במזומן או תשלומים

לפני שאתם נכנסים לתהליך של רכישת רכב יד שנייה קבלו החלטה עקרונית, אתם רוכשים באמצעות מזומן או ברכישה בתשלומים. אם החלטתם על מזומן בדקו בדיוק כמה כסף עומד לרשותכם ורק אחרי שתדעו זאת בדיוק תוכלו להמשיך הלאה לכיוון הרכישה עצמה או לחילופין תבדקו את כול אופציות המימון שיש לכם.

ממי תקבלו הלוואה לרכישה של רכב יד שנייה

החלטתם שאתם רוצים לרכוש רכב באמצעות מימון חישבו היטב מאיפה תוכלו להשיג אותו. יש תמיד יותר מחלופה אחת והשאלה היא מה החלופה הטובה ביותר שעומדת לרשותכם. קודם כול הבנק שלכם. מצד אחד ריביות טובות מצד שני הבנק שלכם הוא גוף יחסית לא גמיש ולא בטוח שזו ההלוואה הכי נוחה עבורכם כשמדובר על רכב חדש ואיכותי. חלופה נוספת הם גופים חוץ בנקאיים כמו חברת הביטוח שלכם. החלופה האחרונה היא הלוואה או הסדר תשלומים עם חברת ליסינג או חברה שמתמחה במימון רכבים.

רכישה של רכב יד שנייה מחברת ליסינג או השכרת רכב

עכשיו כשאתם יודעים כמה כסף יש לכם אתם צריכים לקבל החלטה ממי תרכשו אותו, בשוק החופשי או דרך מגרש טרייד אין כלשהו. כאשר אתם נגשים למגרש טרייד אין תקבלו סל של שרותים כאלו שיהפכו את החיים שלכם להרבה יותר נוחים ולכן אתם צריכים לשקול את האופציה הזאת שהחסרון העיקרי שלה קשור בעובדה שמדובר על מבחר של מכוניות שהן סחירות לא תוכלו למצוא במגרשי טרייד אין כמעט מכוניות מיוחדות.

הערה קטנה: חשבו על רכב שהוא לא מאוד סחיר

אחת האופציות שכדאי לכם מאוד לחשוב עליה היא של רכישה של רכבי יד שנייה שלא מאוד סחירים. לעיתים תוכלו למצוא רכבים איכותיים במחיר הרבה יותר נמוך רק כי הם לא ממש סחירים. מדובר על רכבים שיכולים להיות מאוד איכותיים. חשוב מאוד שתיקחו בחשבון את האופציה הזאת

רכישה של רכב יד שנייה דרך אחד לוחות היד השנייה

האופציה הנוספת שעומדת לרשותכם היא רכישה של רכב בלוחות יד שנייה אינטרנטיים. אלו המקומות בהם יש לא מעט מכוניות וממש מכול הסוגים האפשריים שוק רכב יד שנייה נכון להיום בישראל פשוט מלא בהזדמנויות והן בין היתר באות לידי ביטוי במגוון העצום של רכבים אותם תמצאו בלוחות האלו. החל מרכבים בעלויות מצחיקות של אלפי שקלים ועד לרכבים בעלויות של מאות אלפי שקלים. את כולם תמצאו שם

שתף.

השאר תגובה