מהי שיטת ליסינג?

ליסינג היא בעצם שיטת שימוש שבה נמסר רכב למשתמש למשך תקופה ארוכה מעין שכירות לטווח אורך. הליסינג פותח בעיקר עבור עולם הרכב ויותר מכך עבור גופים עיסקים שלא רוצים להחזיק רכבים משל עצמם ומשאירים את הניהול חברה חיצונית היא חברת הליסינג. מדובר על פתרון ממש איכותי עבורם. אגב הליסינג שבאמצעותו הם משתמשים נקרא

ליסינג תפעוליבשנים האחרונות הפך הליסינג למילה הרבה יותר כללית שמשמעותה עולם שלם של פתרונות עבור כל מי שרוצה לרכוש רכבים ולא רק גופים עסקיים אלא גם אנשים פרטיים.

מה כולל הפתרון של ליסינג תפעולי?

בתמורה לתשלום של כמה אלפי שקלים לחודש, יקבל הלקוח מכונית חדשה. התשלום הסופי כמובן תלוי בדגם המכונית. מדובר בסכומים שנעים מאלפיים ₪ + בחודש ועד ששת אלפים ₪ ויותר בחודש. מעבר לעלות שיורדת עבור המכונית עצמה, כולל הליסינג התפעולי את העלות של הביטוח, הטיפולים השוטפים, טסט ובשעת צרה גם חילוצים. בעצם חברת הליסינג מעמידה לרשות הלקוח אנשי שירות שדואגים להכל. עובדי חברות הייטק שרגילים למכוניות ליסינג נהנים מהפינוק שלא להתעסק בכלל עם הרכב.

ליסינג תפעולי למגזר הפרטי

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים משתמשים בליסינג תפעולי בתור פתרון למגזר הפרטי. צרכנים מבינים שרכבים הם לא השקעה כלכלית אלא אמצעי תחבורה בלבד. הרבה אנשים עדיין רואים את המכונית שלהם בתור רכוש וזאת טעות גדולה. מרגע שההבנה שמכונית היא משהו שצריך לשמש על השימוש שלו ותו לא הכל ישתנה ויותר אנשים יתחילו להשתמש בליסינג תפעולי שבו אתם משלמים דמי שימוש חודשיים וזהו. אתם לא רואים מוסכים, לא מתעסקים עם הביטוח של המכונית, לט מטפלים בה, כלום הכול כלול, חיים פשוט נוחים וממש קלים. נח להיום הפתרון שעדיין הכיח מקובל עבור המגזר הפרטי הוא

ליסינג מימוני שעליו נפרט בפסקה הבאה

מהו ליסינג מימוני?

במהותו ליסינג מימוני הוא סוג של הלוואה. בדרך כלל הלקוח ישלם כשלושים אחוזים מערך הרכב הנרכש במזומן, שליש מהסכום יגיע כתשלום חודשי קבוע למשך שלושים וששה חודשים והשליש האחרון ישולם בסוף התקופה או שהלקוח יעבור לרכב הבא ויחדש את המימון שלו.

ליסינג מימוני מול הלוואה בבנק

אתם יכולים תמיד לגשת לבנק שלכם ולבקש הלוואה לרכב חדש או משומש משנה מתקדמת. סביר להניח שתקבלו גם הלוואה סבירה עם ריבית ממש נוחה. אתם שואלים את עצמכם מה עדיף? הלוואה מהבנק שלכם הוא אחד ממוצרי הליסינג. קודם כל זוהי שאלה של חלופות, כאשר אתם לוקחים הלוואות תמיד עדיף לפזר אותם בין כמה גורמים. כאשר אתם לוקחים הלוואה לרכב עדיף לכם לקחת מחברת ליסינג שזוהי ההתמחות שלה. חוץ מזה כשמדובר על הלוואה לרכב בליסינג מימוני. ישנם מסלולים שהופכים את ההלוואה ליותר זולה לפחות מבחינת תשלומים מול ההלוואה בבנק. תחשבו על זה שאתם משתלמים סכום ראשוני, סכומים קטנים מידי חודש במשך כמה שנים וסכום סופי או שאתם מדלגים לרכב חדש אחרי שלוש שנים. בתור צרכנים מה שמעניין אתכם הוא לשלם כמה שפחות מידי חודש וזה הפתרון הכי נח שיש.

שתף.

השאר תגובה